Według zapowiedzi ekonomistów szczyt inflacji dopiero przed nami. Dlatego lepiej nie czekać z planowanymi inwestycjami. Tym bardziej że można trafić na dobre okazje. Marka AS Energy wprowadza pionierską w branży fotowoltaicznej „wyprzedaż rocznika”.

Oferta jest z pewnością bardziej atrakcyjna niż w salonach samochodowych, ponieważ w przeciwieństwie do aut, panele czy falowniki nie tracą na wartości z roku na rok. Wręcz przeciwnie – ceny rosną wraz z inflacją i spadkiem kursu złotówki.

Wyprzedaż w branży fotowoltaicznej. Nie zwlekaj !

Do nabycia na atrakcyjnych warunkach są jeszcze:

panele fotowoltaiczne renomowanych firm, JinkoSolar, SHARP, Luxor Solar oraz Austa. AS Energy wprowadziła ofertę, dzięki której za jedną sztukę płaci się jak za zakupy w ilościach hurtowych, czyli jak przy kupnie całego kontenera. Im klient kupi więcej paneli, tym cena jeszcze spadnie.

inwertery Solis produkowane przez renomowaną firmę Ginlong Technologies. Zgromadzone na przestrzeni kilkunastu lat funkcjonowania firmy doświadczenia sprawiły, że marka z sukcesem dostarcza na rynek doceniane przez miliony użytkowników domowych ekonomiczne rozwiązania ekologiczne. Kupując inwerter, klient otrzymuje gwarancję aż do października 2031 roku. Dostanie także wsparcie przy konfiguracji data loggera. Łączy on urządzenie bezprzewodowo z Internetem, dając użytkownikom dostęp do wszystkich kluczowych informacji.

konstrukcje Tree System. Rewolucyjność tego rozwiązania polega na tym, że  działa on na zasadzie korzeni drzew – zakotwicza się w ziemi, gwarantując wysoki stopień wytrzymałości. Wchodzące w ziemię skośne ramiona opatentowanego systemu stabilizują całą konstrukcję i są najlepszą alternatywą dla fundamentów z betonu. W tej chwili AS Energy oferuje super ceny na te konstrukcje.

Klienci muszą się spieszyć z zakupami, ponieważ akcja co prawda potrwa do końca roku, ale działa na zasadzie „do wyczerpania zapasów”.

Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym:

  JAKUB MUSIALSKI
 +48 666 370 742
Obsługa klienta
 j.musialski@asenergy.pl