ikona systemy montazowe pv

NaziemneDachowe K2 Konstrukcje fotowoltaiczne

Konstrukcje naziemne

JEDNOPODPOROWE I DWUPODPOROWE

Jeśli nie masz możliwości montażu komponentów fotowoltaicznych na dachu budynku, możesz zastosować panele fotowoltaiczne na gruncie poprzez palowanie. W ten sposób efektywnie wykorzystasz dostępną przestrzeń oraz uzyskasz łatwiejszy dostęp do instalacji. Nasze systemy są odpowiednie dla wszystkich znanych klas gleb – zapewniamy bezpieczne kotwiczenia nawet na wymagającym podłożu. Posiadamy konstrukcje fotowoltaiczne jednopodporowe w układzie pionowym oraz konstrukcje dwupodporowe w układzie poziomym.

ZOBACZ OFERTĘ

Konstrukcje dachowe 

OFICJALNY DYSTRYBUTOR K2 W POLSCE

K2 od 2004 roku opracowuje pionierskie i wysoce funkcjonalne konstrukcje fotowoltaiczne do montażu instalacji fotowoltaicznych na całym świecie. Wszystkie konstrukcje pod panele fotowoltaiczne projektuje we własnym dziale rozwoju produktu, w którym optymalizuje i dostosowuje je do stale zmieniającego się rynku. Tak efektywne działania są możliwe dzięki wieloletniemu, międzynarodowemu doświadczeniu i świetnej znajomości branży. Firma stworzyła darmowe narzędzie internetowe K2 Base, dzięki któremu każdy może zaplanować profesjonalną instalację PV.

ZOBACZ OFERTĘ

Dlaczego warto wybrać system montażowy K2?

BEZPIECZEŃSTWO
KONSTRUKCJI

INNOWACYJNOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

SZYBKOŚĆ INSTALACJI

JAKOŚĆ

NARZĘDZIE
PROJEKTOWE

Narzędzie projektowe
K2 base

Od teraz możesz wygodnie tworzyć plany dla swoich projektów przy użyciu zdjęć satelitarnych i środków wspomagania graficznego. Bezpłatne projektowe narzędzie producenta, w którym sprawdzisz poprawność zastosowanego systemu, dokonasz obliczeń wytrzymałościowych według PN-EN oraz otrzymasz listę materiałową do zamówienia.

Przejdź do K2 Base

Konstrukcje fotowoltaiczne

Stabilność paneli fotowoltaicznych zależy od odpowiedniego dopasowania konstrukcji, dlatego w AS Energy wykorzystujemy do montażu paneli wysoce funkcjonalne rozwiązania systemowe. Konstrukcje pod panele fotowoltaiczne, dostępne w naszej ofercie, umożliwiają wygodną instalację modułów na dachach (zarówno płaskich, jak i skośnych), o różnych typach powierzchni, m.in. wykończonej dachówkami, blachą falistą, blachą trapezową, bitumem czy betonem.

Planując farmę fotowoltaiczną często odpowiednim kierunkiem staje się fotowoltaika naziemna, w której stosuje się montaż paneli na gruncie. Oferujemy panele fotowoltaiczne na gruncie przeznaczone do realizacji takich projektów. Nasze systemy są odpowiednie dla wszystkich znanych klas gleb – zapewniamy bezpieczne kotwiczenia nawet na wymagającym podłożu.

Oferujemy konstrukcje pod panele fotowoltaiczne stanowiące kompletny system przeznaczony do montażu części, w tym uchwyty, śruby, szyny, klemy i haki.

Masz problem ze skompletowaniem odpowiednich elementów dla Twojej inwestycji?
Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci dobrać najodpowiedniejszy zestaw.