Inwertery sieciowe

Inwerter sieciowy, znany także jako inwerter on-grid, to rodzaj falownika, którego zasady działania opierają się na współpracy z publiczną siecią energetyczną. Tego rodzaju urządzenie służy więc, jak każdy inwerter, do przekształcania prądu stałego pozyskiwanego w ramach fotowoltaiki, w prąd zmienny wykorzystywany na co dzień w domowych instalacjach.

Dodatkowo falowniki stringowe pozwalają jednak na wprowadzanie nadwyżek, wyprodukowanej z instalacji PV, energii do publicznej sieci. Umożliwia to optymalizację procesu użytkowania i zarządzania energią – przekazując jej nadmiar do sieci oraz odbierając go w okresie zwiększonego zapotrzebowania na prąd lub zmniejszonej produkcji energii ze słońca. Zaletą inwerterów stringowych jest więc możliwość usprawnienia działania instalacji PV oraz jej dystrybucji zgodnie z potrzebami prosumentów.

W ofercie AS Energy znajdziesz inwertery sieciowe do fotowoltaiki od najlepszych na rynku producentów – gwarantujących maksymalne bezpieczeństwo i wydajność fotowoltaiki. Dostarczamy zarówno falowniki sieciowe 1-, jak i 3-fazowe, które przystosowane są do pracy z instalacjami PV o różnych mocach i parametrach. Dzięki temu instalatorzy znajdą w naszym asortymencie inwertery sieciowe do realizowanych projektów o bardzo różnorodnej skali.

Dlaczego warto wybrać inwertery stringowe od AS Energy?

WSPÓŁPRACA Z PUBLICZNĄ SIECIĄ

ZARZĄDZANIE NADWYŻKAMI ENERGII

WYDAJNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

NAJLEPSI PRODUCENCI

Oferta inwerterów sieciowych

PRODUCENCI

 

 

 

INWERTERY SIECIOWE SOLIS

SOLIS

Inwertery sieciowe Solis to najwyższej jakości komponenty PV od marki Ginlong Technologies, uznawanej za jednego z wiodących na świecie  producentów falowników. Inwertery stringowe Solis to produkty, które wyróżniają się  przede wszystkim zastosowaniem w nich innowacyjnej technologii łańcuchowej, która z kolei oznacza najwyższą klasę ich niezawodności. Falowniki on-grid Solis zapewniają bezawaryjne działanie nawet przez 15 lat oraz żywotność sięgającą ok. 20 lat. Dodatkowo są także odporne na najbardziej ekstremalne warunki  atmosferyczne oraz cechują się maksymalną wydajnością, która przekłada się na większe uzyski z instalacji fotowoltaicznej. 

Falowniki sieciowe Solis to produkty firmy Ginlog Technologies, która słynie z dostarczania na rynek wyjątkowo innowacyjnych falowników. Funkcjonując na rynku od 2005 roku producent wypracował sobie markę dostawcy komponentów PV klasy premium, które prócz niezawodności słyną z intuicyjności montażu i wygody docelowego użytkowania.  

 

 

INWERTERY SIECIOWE FOXESS

FOXESS

Inwertery sieciowe FoxESS to najwyższej jakości falowniki, które słyną z wyjątkowej innowacyjności oraz dbałości o standard wykonania. Produkty FoxESS są nieustannie udoskonalane przez inżynierów w centrum badawczo-rozwojowym, dzięki czemu oferują bardzo wysoką wydajność i wieloletnią żywotność, co czyni z nich częsty wybór zarówno prosumentów, jak i instalatorów poszukujących rozwiązań dla dużych inwestycji fotowoltaicznych. W ofercie AS Energy znajdziesz bogatą gamę falowników sieciowych FoxESS, które nie tylko sprawdzą się w instalacjach o różnej mocy, ale także zapewnią wieloletnią niezawodność, potwierdzoną długą gwarancją, wydajność oraz niezwykle cichą pracę. Inwertery stringowe FoxESS to również usprawnione chłodzenie urządzenia oraz wygodna aktualizacja oprogramowania.

Produkty FoxESS to komponenty dostarczane na rynek przez markę Tsingshan Group, notowaną na liście Fortune Global 500.

 

 

 

INWERTERY SIECIOWE DEYE

DEYE

Inwertery sieciowe Deye to urządzenia, których podstawową funkcją, jak w przypadku wszystkich falowników, jest przekształcanie prądu stałego pozyskanego z instalacji PV w prąd zmienny, wykorzystywany w gniazdach elektrycznych. Dodatkowo jednak falowniki sieciowe współpracują z publiczną siecią w zakresie wysyłania do niej nadwyżek wyprodukowanego w danym okresie prądu, umożliwiając tym samym efektywne zarządzanie procesem jego dystrybucji. Falowniki on-grid Deye to urządzenia, które znane są w branży PV z zaawansowanych możliwości monitorowania i sterowania zużyciem prądu. To także wieloletnia bezawaryjność, niezawodność i wysoka wydajność instalacji PV zbudowanej w oparciu o produkty marki.

Inwertery stringowe Deye to komponenty firmy Ningbo Deye Inverter Technology, czyli zależnej spółki Deye Group. Podmiot od 17 lat oferuje najwyższej jakości inwertery, magazyny energii, klimatyzatory oraz wiele innych komponentów PV.

 

 

 

INWERTERY SIECIOWE HUAWEI

HUAWEI

Huawei to  światowy lider technologii, który w swojej ofercie posiada także nowoczesne falowniki PV, w tym inwertery sieciowe jedno- i trójfazowe. To wyjątkowo wydajne i trwałe urządzenia, które bazują na rewolucyjnych technologiach i stanowią dziś bazę wielu instalacji fotowoltaicznych na całym świecie. W ofercie AS Energy znajdziesz inwertery sieciowe Huawei o różnej mocy, z pomocą których zbudujesz wydajne instalacje PV przydomowe, jak i większe, dla firm. Dzięki zastosowaniu w nich innowacyjnych rozwiązań falowniki sieciowe Huawei umożliwiają przełożenie większej ilości zielonej energii pozyskanej przez panele PV na tę użytkową. Marka zapewnia także najwyższa jakość wykonania, która przekłada się na wieloletnią trwałość.

W ofercie firmy Huawei dostępne są także inne komponenty fotowoltaiczne, z zastosowaniem których zbudujesz efektywny system PV.

 

Kontakt