Inwertery hybrydowe

Inwerter hybrydowy to rodzaj falownika do fotowoltaiki, który pozwala nie tylko na przekształcanie prądu stałego w przemienny, stosowany w codziennych warunkach, ale także na magazynowanie energii. Znany także jako falownik hybrydowy, współpracuje z dedykowaną baterią, pozwalającą na przechowywanie nadmiaru wyprodukowanej w danym momencie energii elektrycznej i optymalizację procesu jej użytkowania oraz zarządzania nią.

Inwerter hybrydowy dodatkowo oferuje więc funkcję zarządzania i ładowania baterii, co jest szczególne przydatne w kontekście zmian w rozliczeniach sprzedaży prądu przez prosumentów. Falownik z magazynem energii pozwala wówczas zachować nadmiar wyprodukowanej energii, kiedy ceny giełdowe za nią są bardzo niskie. To także skuteczna metoda na zabezpieczenie się przed brakami w dostępności prądu na wypadek awarii i zwiększonego zapotrzebowania na energię.  

Ogromną zaletą inwerterów hybrydowych jest ich elastyczność – kiedy produkcja prądu z instalacji PV jest niska, pozwala on korzystać z energii z sieci, z kolei w przypadku nadprodukcji z fotowoltaiki daje możliwość  magazynowania jej w odpowiednich bateriach.

 

Dlaczego warto wybrać inwertery hybrydowe od AS Energy?

WSPÓŁPRACA Z MAGAZYNEM ENERGII

ZARZĄDZANIE PRODUKOWANĄ ENERGIĄ

BEZPIECZEŃSTWO ENERGETYCZNE

NAJLEPSI PRODUCENCI

Oferta inwerterów hybrydowych

PRODUCENCI

 

 

 

 

INWERTERY HYBRYDOWE HUAWEI

HUAWEI

Oferujemy inwertery hybrydowe Huawei, które łączą w sobie zaawansowane technologie ICT  z fotowoltaiką, sztuczną inteligencją i systemami cloud. To falowniki hybrydowe, które pozwalają na przechowywanie nadmiaru energii w ramach dedykowanych magazynów (np. przy wykorzystaniu systemów magazynowania energii LUNA2000), co z kolei pozwala na optymalizację procesu dystrybucji wyprodukowanej energii oraz zwiększenie efektywności jej zastosowania. Inwertery hybrydowe Huawei to urządzenia pozwalające na maksymalizację ochrony instalacji PV, co przekłada się na jej zwiększoną wydajność. Urządzenia oferują także wyjątkowo intuicyjną obsługę oraz sprawność sięgającą do 98,6%.

Marka Huawei to międzynarodowy producent elektroniki, który od blisko 30 lat funkcjonuje na rynku. Firma jest także jednym z największych na świecie dostawców falowników hybrydowych, które słyną z niezawodności, a także najwyższych standardów wydajności potwierdzonych w wielu testach i nagradzanych w licznych konkursach.

 

 

 

INWERTERY HYBRYDOWE DEYE

DEYE

Inwertery hybrydowe Deye to urządzenia, które przekształcają prąd stały z instalacji PV w prąd zmienny, ale także w przeciwieństwie do łańcuchowych falowników, współpracują zarówno z siecią energetyczną, jak i dedykowanym magazynem energii. Marka Deye oferuje  inwertery hybrydowe jednofazowe – 3kW/3,6kW/5kW/8kW oraz trójfazowe 8kW/10kW/12kW, które umożliwiają bardzo bezpieczne przechowywanie energii elektrycznej.  Falowniki hybrydowe Deye to także zaawansowane możliwości sterowania i monitorowania energii, co przekłada się na szerokie pole optymalizacji oraz zapobiegania przerwom w dostawach prądu.

Ningbo Deye Inverter Technology to spółka zależna marki Deye Group, która od 17 lat dostarcza na rynek najwyższej jakości komponenty PV.  W ofercie Deye znaleźć można inwerery, magazyny energii, mikroinwertery, klimatyzatory słoneczne oraz akcesoria montażowe i komponenty służące monitorowaniu sieci, które w branży PV słyną z niezawodności i wydajności.  

 

 

 

 

INWERTERY HYBRYDOWE SOLIS

SOLIS

Inwertery hybrydowe Solis to rozwiązania do instalacji zintegrowanych, które umożliwiają magazynowanie energii w sieci, jak i w zewnętrznych akumulatorach PV. Dodatkowo falowniki hybrydowe Solis zapewniają maksymalną wydajność oraz wygodne i szybkie przyłączanie do sieci. Mogą także funkcjonować zupełnie poza nią – oferując maksymalną niezależność. Urządzenia Solis to także duża elastyczność w zakresie projektowania instalacji oraz zwiększony poziom bezpieczeństwa fotowoltaiki wynikający z zastosowania w nich dodatkowych rozwiązań, które wyłączą system w przypadku wyładowania elektrycznego, zapobiegając pożarowi. Inwertery hybrydowe Solis są kompatybilne z nowoczesnymi modułami PV, z którymi tworzą wydajne i efektywne systemy.

Marka Solis należy do firmy Ginlog Technologies, która znana jest z produkcji wyjątkowo innowacyjnych komponentów PV. Funkcjonując na rynku od 2005 roku nieustannie ulepsza ofertę swoich falowników, które słyną dziś w branży z wysokiej niezawodności.

 

 

 

INWERTERY HYBRYDOWE FOXESS

FOXESS

Inwertery hybrydowe FoxESS to jedne z najnowocześniejszych urządzeń na rynku, słynące z wyjątkowej jakości i niezawodności. Falowniki marki wyróżniają się intuicyjnym montażem typu plug and play, co znacząco ułatwia proces budowy instalacji opartej na nich. Równocześnie zapewniają maksymalną wydajność, którą producentowi udało się uzyskać dzięki zastosowaniu baterii wysokonapięciowych. Inwertery hybrydowe FoxESS to również odporna na różnorodne warunki atmosferyczne powłoka IP65, która pozwala na stosowanie ich w każdych warunkach, a także wygodny, zdalny monitoring i zarządzanie systemem z poziomu aplikacji mobilnej.

Marka FoxESS należy do firmy Tsingshan Group, znanego na rynkach międzynarodowych podmiotu pracującego, m.in., w przemyśle stalowym i nowoczesnych technologiach energetycznych z obszaru OZE.

Kontakt