Panele fotowoltaiczne Longi Solar

LONGi to marka powołana do życia w 2000 roku, która dziś pełni rolę jednego z wiodących producentów komponentów stosowanych w produkcji energii słonecznej. Firma wykorzystuje technologię monokrystaliczną, a w jej rozpowszechnieniu upatruje ogromnych możliwości transformacji technologicznej branży PV. LONGi to aż 15 baz produkcyjnych i ponad 30 oddziałów rozlokowanych w krajach na całym świecie, w których każdego dnia opracowywane są płyty krzemowe oraz moduły monokrystaliczne, znajdujące zastosowanie w systemach rozproszonych oraz stacjach energetycznych naziemnych. Producent za cel obrał sobie przyspieszenie transformacji energetycznej i stał się pierwszą marką, która dostarczała na rynek ponad 20 GW modułów rocznie.

LONGi koncentruje się na rozwoju badawczym i technologicznym, szybko wdrażając nowe rozwiązania oraz procesy, co przekłada się na możliwość dostarczenia innowacyjnych paneli PV na rynek, przy równocześnie odpowiedniej kontroli kosztów.

Dziś LONGi jest liderem technologicznym i produkcyjnym w zakresie dostarczania na rynek ogniw i modułów fotowoltaicznych oraz płyt krzemowych.  Panele PV LONGi są połączeniem najwyższej jakości, wydajności i niezawodności, a w ofercie marki znaleźć można szereg komponentów fotowoltaicznych, które pomogą zoptymalizować  funkcjonowanie wielu systemów PV.

Dlaczego warto wybrać panele fotowoltaiczne Longi Solar?

POZYCJA NA RYNKU

WYSOKA JAKOŚĆ

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW

GWARANCJA I SERWIS

NASZA OFERTA

Kontakt