Inwertery Solis

Firma Ginlong Technologies jest wiodącym producentem inwerterów fotowoltaicznych. Zgromadzone na przestrzeni kilkunastu lat funkcjonowania firmy doświadczenia sprawiły, że marka z sukcesem dostarcza na rynek doceniane przez miliony użytkowników domowych ekonomiczne rozwiązania ekologiczne. Równocześnie jednak firma realizuje zaawansowane projekty fotowoltaiczne dla klientów komercyjnych oraz przemysłowych. Odbiorcy Ginlong Technologies, znanych pod nazwą Solis, doceniają oferowane przez firmę inwertery solarne m.in. za zastosowanie innowacyjnej technologii łańcuchowej, która sprawia, że produkty marki są najwyższej klasy niezawodności. Inwertery Solis posiadają liczne wymagające certyfikaty jakości.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ INWERTERY SOLIS?

NIEZAWODNOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

ZARZĄDZANIE ENERGIĄ

JAKOŚĆ

NASZA OFERTA

Falowniki fotowoltaiczne

Dostępne w magazynie

Solis-3P(3-20)K-4G

3K/4K/5K/6K/8K/10K/12K/15K/20K

Trójfazowy falownik solarny szeregowy 3-20 kW 4G to niezawodny preferowany sprzęt do domowych, małych przemysłowych i komercyjnych elektrowni PV. Dostępne są do wyboru: mniejszy rozmiar, większa wydajność, różne modele mocy, dzięki czemu możemy wybrać idealny dla naszych celów. Fotowoltaika jest kierunkiem niezwykle rozwojowym – wie o tym marka Solis, która nieustannie rozwija technologicznie swoje inwertery. Prezentowany model posiada dwa dostępy MPPT – dzięki temu to bardziej elastyczny i wydajny falownik fotowoltaiczny.

Dostępne w magazynie

Solis-(25-50)K-5G

400V: 25K/30K/40K

Trójfazowy falownik solarny szeregowy 25-50kW 5G 4 MPPT, zapewniający bardziej elastyczny schemat konfiguracji z mniejszym wskaźnikiem oddziaływania na środowisko i wyższą wydajnością wytwarzania energii. Działa tak cicho jak szept i stąd zapewnia wygodniejsze i przyjaźniejsze środowisko pracy i życia.

Dostępne w magazynie

Solis-50K

400V: 50K

Trójfazowy falownik solarny szeregowy 50kW nadaje się do instalacji trójfazowego wejściowego systemu PV w komercyjnych i przemysłowych instalacjach fotowoltaicznych. Posiada THDi˂3 i zapewnia niskie zniekształcenia harmoniczne względem sieci. Antyrezonansowy transformator sygnałowy podłączający równolegle 6M +. Idealne rozwiązanie do monitorowania obiektu handlowego z inteligentnym wentylatorem zapasowym.

AKCESORIA
Dostępne w magazynie

Data Logging Stick

DLS-W/DLS-G/DLS-L

System monitorowania Data Logging Stick marki Solis to nowoczesne rozwiązanie technologicznie, które daje możliwość w pełni zdalnego sterowania – jego ogromną zaletą jest to, że pozwala na monitorowanie danych systemowych za pośrednictwem dostępu do sieci WiFi lub GPRS. Wszystkie dane, które prezentuje są ukazane w bardzo intuicyjny i transparentny sposób, co sprzyja analizowaniu prezentowanych informacji za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Równocześnie system ten jest silnie skupiony na obsłudze i konserwacji serwisu – posiada wielofunkcyjne zabezpieczenia chroniące system przed awariami i działa w oparciu o inteligentne usługi zarządzania i konserwacji. Jeśli jednak dojdzie do usterki, system monitorowania Data Logging poinformuje o tym alarmem.

Dostępne w magazynie

Data Logging Box

DLB-W/DLB-G

System monitorowania Solis koncentruje się wokół elektrowni fotowoltaicznej, skupiając się szczególnie na obsłudze i konserwacji serwisu, zdalnym sterowaniu, przyjmując połączenie typu plug and play. System Solis może być monitorowany zdalnie przez WIFI i GPRS, aby zapewnić użytkownikom dokładną i kompleksową analizę danych i alarm w przypadku usterki w dowolnym miejscu i czasie, przez co praca produktu jest bardziej stabilna i niezawodna oraz świadczone są stabilne i inteligentne usługi zarządzania i konserwacji.

Dostępne w magazynie

Export power manager

Menedżer zasilania eksportu Solis to idealne rozwiązanie do inteligentnego zarządzania energią zarówno w systemach mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Urządzenie umożliwia dostosowanie wartości eksportu w celu spełnienia wymagań lokalnych regulacji sieci.
Zarządzanie energią za pomocą menedżera mocy eksportowej Solis pozwala na większe zużycie własne i efektywne wykorzystanie lokalnej energii fotowoltaicznej.

 Pytania dotyczące sprzedaży: p.kosiolowicz@asenergy.pl
+48 694 433 043

Kontakt