Inwertery Solis

Firma Ginlong Technologies jest wiodącym producentem inwerterów fotowoltaicznych. Zgromadzone na przestrzeni kilkunastu lat funkcjonowania firmy doświadczenia sprawiły, że marka z sukcesem dostarcza na rynek doceniane przez miliony użytkowników domowych ekonomiczne rozwiązania ekologiczne. Równocześnie jednak firma realizuje zaawansowane projekty fotowoltaiczne dla klientów komercyjnych oraz przemysłowych. Odbiorcy Ginlong Technologies, znanych pod nazwą Solis, doceniają oferowane przez firmę inwertery solarne m.in. za zastosowanie innowacyjnej technologii łańcuchowej, która sprawia, że produkty marki są najwyższej klasy niezawodności. Inwertery Solis posiadają liczne wymagające certyfikaty jakości.

Dlaczego warto wybrać inwertery Solis?

NIEZAWODNOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

ZARZĄDZANIE ENERGIĄ

JAKOŚĆ

NASZA OFERTA

Falowniki fotowoltaiczne

inwerter Solis 4G

DOSTĘPNE W MAGAZYNIE

ZAPYTAJ O PRODUKT

Solis-3P(3-20)K-4G

3K/4K/5K/6K/8K/9K/12K/15K/20K

Przeznaczeniem trójfazowego falownika szeregowego 3-20 kW 4G są niewielkie elektrownie fotowoltaiczne – zarówno domowe, jak i komercyjne czy przemysłowe. Dzięki kilku modelom do wyboru, z łatwością dopasujemy odpowiednią moc do instalacji PV. Dwa dostępy MPPT zwiększają wydajność inwertera i pozwalają na swobodniejszą konfigurację systemu. Atutem jest również mały rozmiar urządzenia.

Inwerter Solis 5G

DOSTĘPNE W MAGAZYNIE

ZAPYTAJ O PRODUKT

Solis-(25-50)K-5G

400V: 25K/30K/36K/40K

Trójfazowy falownik szeregowy 25-50kW 5G 4 MPPT wyróżnia się elastycznym schematem konfiguracji, niewielkim stopniem oddziaływania na środowisko oraz wysoką wydajnością wytwarzania energii. Bardzo cicha praca inwertera pozytywnie wpływa na komfort użytkowania.

Inwerter Solis trojfazowy

DOSTĘPNE W MAGAZYNIE

ZAPYTAJ O PRODUKT

Solis-50K

400V: 50K

Falownik szeregowy 50kW przeznaczony jest do komercyjnych i przemysłowych systemów PV, wymagających trójfazowego zasilania. Posiada inteligentny wentylator zapasowy. Współczynnik THDi wynosi mniej niż 3%, co zapewnia niskie odkształcenia harmoniczne prądu w sieci. Pojedynczy transformator antyrezonansowy można łączyć równolegle z urządzeniami o wydajności powyżej 6M. Doskonale sprawdza się do monitorowania obiektów.

AKCESORIA
Urzadzenie do monitorowania pracy inwerterow

DOSTĘPNE W MAGAZYNIE

ZAPYTAJ O PRODUKT

Data Logging Stick

DLS-W/DLS-G/DLS-L

Data Logging Stick to system służący do monitorowania pracy inwerterów. Działa w oparciu o sieć WiFi lub GPRS, dzięki czemu możliwe jest zarządzanie pracą falownika z poziomu urządzenia mobilnego. Jego obsługa jest łatwa i intuicyjna, a transparentny sposób przedstawiania danych sprzyja analizowaniu informacji. Wielofunkcyjne zabezpieczenia chronią system przed awariami, natomiast inteligentne usługi zarządzania i konserwacji zapewniają użytkownikom wysoki komfort. W przypadku wystąpienia usterki, system informuje o tym za pomocą alarmu.

System monitorowania inwerterow Solis

DOSTĘPNE W MAGAZYNIE

ZAPYTAJ O PRODUKT

Data Logging Box

DLB-W/DLB-G

System monitorowania Solis pozwala na rejestrowanie i przekazywanie danych z pracy inwertera za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym (poprzez sieć WIFI lub GPRS). Połączenie typu plug and play oraz możliwość zdalnego sterowania sprawiają, że obsługa urządzenia jest wygodna i bezproblemowa. Użytkownicy mają w dowolnym miejscu i czasie dostęp do kompleksowej analizy danych. Jeśli system wykryje usterkę, aplikacja poinformuje o tym specjalnym alertem. To sprawia, że praca urządzenia jest stabilna i niezawodna.

Konfiguracja Data Loggera?
Zrobimy to za Ciebie

Chcąc zwiększyć skuteczność działania inwertera, warto stale monitorować jego pracę. To zadanie w przypadku falowników Solis spełnia Data Logger. Łączy on urządzenie bezprzewodowo z Internetem, dając użytkownikom dostęp do wszystkich kluczowych informacji.

Nasz ekspert może uruchomić urządzenie na miejscu lub udzielić wsparcia telefonicznego. Usługę oferujemy bezpłatnie wszystkim klientom, którzy zakupią inwertery Solis z oferty AS Energy. Dla pozostałych klientów dostępna jest za dodatkową opłatą.

  MICHAŁ GALUS
+48 734 137 516
Doradca handlowy
 m.galus@asenergy.pl

Kontakt