Konstrukcje fotowoltaiczne dachowe K2

Firma K2 jest znanym i cenionym producentem innowacyjnych oraz niezwykle funkcjonalnych produktów – ich konstrukcje fotowoltaiczne dachowe cieszą się ogromnym uznaniem. Firma od 2004 roku opracowuje rozwiązania umożliwiające montaż najwyższej jakości konstrukcji fotowoltaicznych w krajach na całym świecie. Konstrukcje pod panele fotowoltaiczne K2 producent projektuje wewnętrznie, dbając o to, by były one optymalizowane pod kątem potrzeb użytkowników, a sam produkt rozwijany zgodnie z tempem rozwoju rynku fotowoltaiki na świecie. Połączenie najwyższej jakości wykonania z nieustannym podążaniem za rynkowymi trendami sprawia, że konstrukcje fotowoltaiczne dachowe od K2 z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Producent K2 opracował także intuicyjne narzędzie K2 Base, które pozwala na zaprojektowanie profesjonalnej instalacji PV samodzielnie.

AS energy jest oficjalnym dystrybutorem systemów montażowych K2 w Polsce – zobacz certyfikat

Dlaczego warto wybrać konstrukcje fotowoltaiczne dachowe K2?

BEZPIECZEŃSTWO
KONSTRUKCJI

INNOWACYJNOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

SZYBKOŚĆ INSTALACJI

JAKOŚĆ

NARZĘDZIE
PROJEKTOWE

 

Instalatorze, rozwiązania K2 Systems to:

 

Konstrukcje fotowoltaiczne K2 Systems
  • Szybka instalacja – oszczędzaj czas swój i  swoich pracowników. Pozwól sobie i im montować sprzęt najwyższej jakości, w czasie o 50% krótszym niż systemy konkurencji. Szybsza instalacja konstrukcji K2 to więcej montaży w jednym tygodniu.

  • System badany w strefach wiatrowych i śniegowych – K2 Systems, są przebadane przez producenta pod kątem możliwości ich wykorzystania nawet w najtrudniejszych warunkach. Dobierz odpowiedni do Twoich potrzeb i lokalizacji obiektu klienta. Dzięki temu zagwarantuj sobie spokój i spraw, by klient był zadowolony.

  • 12 letnia gwarancja producenta – K2 Systems jest pewne swoich rozwiązań. Pobierz Raport z systemu producenta, zrób montaż zgodnie z opisaną w nim instrukcją i zagwarantuj sobie najdłuższą, gwarancję na rynku.

  • Łatwość instalacji – dzięki powtarzalnej konstrukcji i dobrze opracowanym systemom montażowym, możesz pracować na K2 długoterminowo z pewnością, że nie zabraknie Ci odpowiednich części. Zadbaj o dostęp do swoich systemów montażowych z jednym z największych dystrybutorów na rynku i sprawdź co mamy dla Ciebie na magazynie.

  • Bezpieczeństwo konstrukcji – K2 Systems to nie tylko 12 letnia gwarancja i szybki montaż. Przede wszystkim to konstrukcje obliczone i zaprojektowane w taki sposób, aby  zagwarantować Tobie i Twojemu klientowi bezpieczeństwo i sprawić, by instalacja, nie znalazła się nigdy w newsach pt. „instalacja fotowoltaiczna spadła z dachu”.

NASZA OFERTA
Blacha trapezowa SpeedRail
konstrukcje dachowe pv blacha trapezowa SpeedRail K2
Blacha trapezowa MiniRail MK2
konstrukcje dachowe pv blacha trapezowa mini rail K2
Dach płaski D-Dome 6
konstrukcje dachowe pv dach płaski S-Dome V
Dach płaski S-Dome 6
konstrukcje dachowe dach płaski S-Dome V
Dachówka karpiówka – SolidHook
Hak montażowy dedykowany do dachówki karpiówki

Narzędzie projektowe
K2 base

Od teraz możesz wygodnie tworzyć plany dla swoich projektów przy użyciu zdjęć satelitarnych i środków wspomagania graficznego. Bezpłatne projektowe narzędzie producenta, w którym sprawdzisz poprawność zastosowanego systemu, dokonasz obliczeń wytrzymałościowych według PN-EN oraz otrzymasz listę materiałową do zamówienia.

Kontakt