ikona panele fotowoltaiczne

Jinko SolarSharp Panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne 

Oficjalny dystrybutor Jinko Solar

JinkoSolar to jeden z największych producentów modułów słonecznych na świecie według aktualnego rankingu Bloomberg Tier 1 (II kwartał 2020 r.), oferujący jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań – m.in. panele fotowoltaiczne monokrystaliczne. Zatrudnia ponad 15 000 pracowników i dysponuje 7 globalnymi bazami produkcyjnymi. Usługi firmy trafiają do zróżnicowanej, międzynarodowej grupy klientów – zarówno prywatnych, jak i z sektora publicznego oraz komercyjnego. JinkoSolar zbudował pionowo zintegrowany łańcuch wartości produktów słonecznych o zintegrowanej rocznej mocy 17,5 GW dla płytek monokrystalicznych, 10,6 GW dla ogniw słonecznych i 16 GW dla modułów słonecznych.

ZOBACZ OFERTĘ

Oficjalny dystrybutor Sharp

Firma SHARP jest pionierem na rynku profesjonalnych rozwiązań z obszaru fotowoltaiki. Swoją bogatą wiedzę zdobyła podczas 60-letniej działalności, stając się tym samym najdłużej działającym na rynku podmiotem w branży fotowoltaicznej. Marka SHARP dostarczyła już ponad 50 milionów modułów PV na całym świecie, a dziś jest uznawana nie tylko za kreatora trendów w zakresie fotowoltaiki, ale przede wszystkim motor napędowy rozwoju dziedzin wykorzystania technologii fotowoltaicznych. Firma SHARP nieustannie wykazuje zdolność do innowacji, poprzez coraz nowsze zastosowania energii słonecznej – przede wszystkim w zaawansowanych technicznie sektorach przemysłu, jak chociażby kosmonautyka, lotnictwo czy e-mobilność.

ZOBACZ OFERTĘ

JAK DZIAŁA INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA?

1. Energia ze słońca jest przekształcana przez panele fotowoltaiczne w prąd stały
2. Prąd stały zamieniany jest na prąd zmienny
za pomocą inwertera
3. Niewykorzystany prąd zmienny wysyłany
jest do sieci

FOTOWOLTAIKA – TO SIĘ OPŁACA!

Fotowoltaika to jeden z kluczowych procesów bazujących na odnawialnych źródłach energii, który w ostatnich latach wyraźnie zyskał na popularności. Polega na wytwarzaniu prądu elektrycznego z promieniowania słonecznego przez panele fotowoltaiczne, który następnie wykorzystywany jest do zasilenia dowolnych urządzeń. Jest to rozwiązanie plasowane o poziom wyżej względem kolektorów słonecznych, z których możliwe jest jedynie uzyskanie ciepła do podgrzewania wody.

NIEZALEŻNOŚĆ

OSZCZĘDNOŚĆ

SZEROKIE ZASTOSOWANIE

EKOLOGIA

WYDAJNOŚĆ

Panele fotowoltaiczne

Fotowoltaika staje się kierunkiem rozwoju, na który coraz chętniej decydują się nie tylko firmy chcąc zadbać o własne zaplecze energetyczne, ale także prywatni inwestorzy, szukający lepszych, a w perspektywie czasu również tańszych źródeł energii. Moduły fotowoltaiczne zyskują szerokie zastosowanie na światowych rynkach.

Moduły fotowoltaiczne w ofercie AS Energy

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne moduły fotowoltaiczne, które powstały z bezpiecznych oraz wysokojakościowych materiałów, przetestowanych zgodnie z obowiązującymi standardami. Moduł PV nie wymaga konserwacji i jest odporne na zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu służy użytkownikom przez wiele lat. Panele fotowoltaiczne charakteryzuje szybki i prosty montaż, dzięki czemu w krótkim czasie będziesz mógł czerpać korzyści z ich działania.

Fotowoltaika: panele monokrystaliczne czy polikrystaliczne?

Decydując się na wprowadzenie fotowoltaiki w domu czy w firmie, to panele fotowoltaiczne odgrywają kluczową rolę w przypadku efektywności całej instalacji. Panele fotowoltaiczne odpowiadają nie tylko za agregowanie promieni słonecznych, ale także przekształcenie ich na energię elektryczną. Panele fotowoltaiczne zbudowane są z ogniw fotowoltaicznych i to właśnie ich rodzaj determinuje typ samych paneli. Panele fotowoltaiczne monokrystaliczne powstały z monokryształów krzemu, są o wiele bardziej wydajne niż panele polikrystaliczne, dlatego idealnie sprawdzają się w przypadku inwestycji o ograniczonej powierzchni. Charakteryzuje je czarny lub ciemnoniebieski kolor oraz kształt ogniw o zaokrąglonych brzegach.

Fotowoltaika – zalety

Coraz więcej osób dostrzega zalety instalacji fotowoltaicznych. Do głównych atutów zalicza się niezależność finansową i wynikające z niej niższe rachunki za prąd. To także dbałość o środowisko naturalne – ogniwa czerpią moc ze światła słonecznego, nie emitując przy tym zanieczyszczeń.
Nie bez powodu fotowoltaika uważana jest za przyszłość energetyki – to komfortowe, opłacalne rozwiązanie, przynoszące wymierne korzyści tym, którzy zdecydują się w nie zainwestować. Podstawowym elementem instalacji są panele fotowoltaiczne, stanowiące najbardziej widoczny komponent.