ikona inwertery

Solis Inwertery

Inwertery

Oficjalny dystrybutor Solis

Firma Ginlong Technologies została założona w 2005 roku, a obecnie jest jednym z najstarszych i największych producentów falowników solarnych. Prezentowana pod marką Solis linia produktów firmy wykorzystuje innowacyjną technologię inwerterów szeregowych, aby zapewnić najwyższą niezawodność, potwierdzoną najbardziej rygorystycznymi międzynarodowymi certyfikatami. Łącząc globalny łańcuch dostaw ze światowej klasy możliwościami badawczo-rozwojowymi i produkcyjnymi, Ginlong optymalizuje falowniki Solis dla każdego rynku regionalnego.

ZOBACZ OFERTĘ

Dlaczego warto wybrać inwertery Solis?

NIEZAWODNOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO

ZARZĄDZANIE ENERGIĄ

JAKOŚĆ

Inwerter fotowoltaiczny

Zadaniem inwerterów jest przekształcanie prądu stałego (wytworzonego przez panele fotowoltaiczne) w prąd zmienny, który można wykorzystać na bieżące potrzeby. Inwertery do fotowoltaiki, które oferujemy są innowacyjne, ponieważ dają możliwość zarządzania magazynowaniem i inteligentne zużycie energii. Inwerter do paneli słonecznych może przechowywać energię słoneczną w akumulatorze, np. do użytku wieczorami. Niewykorzystane pokłady energii elektrycznej trafiają natomiast z powrotem do sieci.

Proponujemy szeroki wybór inwerterów o wysokiej wydajności i lekkiej konstrukcji. W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą ofertę falowników –np. inwerter fotowoltaiczny 3 fazowy  – posiadamy zarówno modele jedno, jak i trójfazowe.