AS Energy będzie uczestniczyć w Targach Enex, które gromadzą najważniejszych przedstawicieli branży odnawialnych źródeł energii oraz energetyki konwencjonalnej. Odbędą się w Kielcach 23-24 lutego 2022 r.

Targi Enex to jedno z niewielu wydarzeń w Polsce, które skupia całą branżę energetyczną. Dzięki współpracy z ekspertami – przedstawicielami świata nauki i przedsiębiorczości – Międzynarodowe Targi Odnawialnych Źródeł Energii nie są tylko platformą nawiązywania relacji biznesowych, ale także wymiany doświadczeń, myśli i pomysłów. Gośćmi wydarzenia są przedstawiciele firm, takich jak zakłady energetyczne, producenci osprzętu i urządzeń dystrybuujących energię, specjaliści i naukowcy z uczelni technicznych. Wśród zwiedzających nie brakuje również przedstawicieli urzędów miast i gmin, którzy decydują o wydatkach energetycznych branż.

Targi Enex to miejsce premier dla wielu produktów. Marki decydują się pokazać tutaj swoje nowości, prezentując je po raz pierwszy w Polsce. Dodatkowo organizatorzy dbają, aby goście Targów nie tylko zapoznali się z ofertami wystawców, ale także wzięli udział w dyskusjach, panelach i konferencjach. W tej edycji będzie można uczestniczyć w wielu ciekawych wydarzeniach branżowych. Salon Energetyki Zawodowej został stworzony z myślą o firmach i podmiotach zaangażowanych w produkcję energii pozyskiwanej z tradycyjnych źródeł, a także sprzętu i części używanych do jej przetwarzania. Z kolei w ramach projektu Energia PL odbędą się panele dyskusyjne o technologii magazynowania energii i jej zastosowaniu. Forum Fotowoltaiczne Solar+ i Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła skupiają inwestorów, doradców, wykonawców zainteresowanych tematyką pomp ciepła i fotowoltaiki. Dzięki Salonowi Domów Pasywnych w jednym miejscu spotkać można architektów projektujących właśnie takie budynki, ale także przedstawicieli firm, sprzedających izolacje czy odpowiednie materiały budowlane.

AS Energy zaprezentuje swoją ofertę w hali F na stoisku F19.