Powiększamy ofertę modułów fotowoltaicznych. Asortyment zasiliły panele PV produkowane przez firmę Sharp, a także dwa modele marki Jinko Solar z serii Tiger. Bogaty wachlarz możliwości oznacza jeszcze łatwiejszy wybór rozwiązań dopasowanych do różnorodnych potrzeb.

Moduły Tiger 360 oraz Tiger 380 – nowości od Jinko Solar

Tiger Mono-facial 345-365 Watt to moduł wykonany w technologii Tilling Ribbon, która w połączeniu z ogniwami half-cell eliminuje przerwę między ogniwami, zwiększając sprawność modułu (do 20,96% w przypadku modułów jednostronnych). 9 szyn zbiorczych zmniejsza dystans między szynami i siatką elektroid, co skutkuje zwiększeniem mocy. Zapobiegają również niebezpieczeństwu mikropęknięć i powstawaniu gorących punktów.

Moduł Tiger LM 60HC 360-380 Watt został wyposażony w technologię Multi Busbar, która zapewnia lepsze wychwytywanie światła. Zoptymalizowana konstrukcja elektryczna i niższy prąd roboczy zmniejszają ryzyko pojawienia się gorących punktów i pozwalają uzyskać lepszy współczynnik temperaturowy. Wysoka odporność na efekt PID jest możliwa dzięki usprawnionemu procesowi produkcji masowej i kontroli materiałów.

Oba moduły posiadają 12-letnią gwarancję na produkt oraz 25-letnią gwarancję na wydajność. Degradacja liniowa wynosi 0,55%.

Produkty od Sharp w ofercie AS Energy

Ofertę uzupełniliśmy również o moduł fotowoltaiczny NU-JD445 wyprodukowany przez Sharp – firmę z 55-letnim doświadczeniem na rynku energii słonecznej. Według EUPD Research jest to jeden z najlepszych producentów technologii fotowoltaicznej w Wielkiej Brytanii oraz Niemczech. Stabilność finansową potwierdza obecność firmy w rankingu Bloomberg Tier 1.

Proponowane przez nas rozwiązanie marki Sharp to monokrystaliczne krzemowe moduły fotowoltaiczne PERC o wysokiej sprawności (20,1%) i dodatniej tolerancji mocy (0/+5%). Zastosowanie technologii 9BB w modułach half cut zapewnia niezawodne działanie oraz niweluje zacienienie poszczególnych elementów. Panele PV posiadają 15 lat gwarancji na produkt oraz 25 lat liniowej mocy wyjściowej.

Pełną ofertę paneli fotowoltaicznych sprawdzisz tutaj.