AS Energy, jeden z liderów na rynku dystrybucji podzespołów OZE, w ramach rozwoju działalności wprowadza Program Partnerski dla podmiotów gospodarczych, które chcą współpracować w zakresie pozyskiwania klientów dla podzespołów PV.

AS Energy ofertę kieruje zwłaszcza do zainteresowanych rozwojem, rozszerzeniem swojej działalności a przede wszystkim do szukających możliwości zwiększenia swoich dochodów.

Rynek OZE bardzo szybko rozwija się w ostatnich latach, notuje rzadko spotykane w innych branżach wzrosty. Sytuacja ta nie powinna się zmienić w najbliższych latach, ponieważ rosnące koszty energii elektrycznej, gazu i paliw wymuszają korzystanie w coraz większym stopniu ze źródeł odnawialnych, jak fotowoltaika, czy elektrownie wiatrowe. Dlatego uczestnicy Programu staną się częścią wielkiej i perspektywicznej branży.

AS Energy oferuje w ramach Programu Partnerskiego czytelny system wynagrodzeń i prowizji, przy czym nie wymaga od uczestników inwestowania w towar, czy powierzchnię magazynową. Po podpisaniu odpowiedniej umowy oczekuje tylko zdobywania klientów na produkty fotowoltaiczne, a cały system składania ofert, obsługi, magazynowania towaru i rozliczania bierze na siebie. Także załatwianie wszystkich niezbędnych certyfikatów i deklaracji nie wymaga zaangażowania uczestnika Programu. Po zakończonej transakcji wypłacana jest należna prowizja. Nie ma ograniczeń w ilości pozyskanych klientów – im jest ich więcej, tym wyższe wynagrodzenie.

Uczestnicy Programu mogą liczyć na przejrzyste zasady współpracy, wsparcie w zakresie wiedzy o produktach PV, doradztwo techniczne, wsparcie przy projektowaniu instalacji. Ponieważ AS Energy współpracuje z największymi światowymi producentami, zapewnia gwarancję najlepszych jakościowo produktów i opiekę posprzedażową.

Marka współpracuje z wielkimi i renomowanymi producentami. Panele fotowoltaiczne dostarczają firmy Jinko Solar, jeden z największych dostawców PV na świecie, Sharp, który wyspecjalizował się w bardzo wielu zaawansowanych technologicznie produktach, Luxor Solar, renomowaną firmą z siedzibą w Stuttgarcie, która wytwarza moduły fotowoltaiczne premium od 2007 roku oraz Ningbo Austa Solar.

Falowniki pochodzą z firmy Solis, która uchodzi za najlepszą markę tych urządzeń według międzynarodowego instytutu badawczego EuPD Research.

Konstrukcje dachowe do montażu instalacji fotowoltaicznych produkuje firma K2. Wszystkie produkty opracowuje we własnym dziale rozwoju. Z kolei konstrukcje naziemne do montażu paneli fotowoltaicznych zakotwiczone w podłożu niczym system korzeniowy drzewa proponuje włoska firma Tree System.

Do efektywnego funkcjonowania wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej niezbędne są odpowiednie akcesoria elektryczne. W tego typu produktach ważne jest, aby rozwiązania zagwarantowały ekonomiczne i bezpieczne zasilanie instalacji, dlatego AS Energy współpracuje w tym zakresie z renomowanymi dostawcami. Oprócz systemów związanych z fotowoltaiką, AS Energy oferuje także klimatyzatory i pompy ciepła Kaisai.

Swoją ofertę AS Energy kieruje przede wszystkim do sektora B2B: instalatorów, firm wykonawczych, biur projektowych, sklepów, hurtowni.

Kliknij i dowiedz się więcej o naszym programie partnerskim