AS Energy, jako oficjalny dystrybutor wiodących marek fotowoltaicznych, każdego roku organizuje sezonową wyprzedaż rocznika, w ramach której instalatorzy PV mają okazję zakupić komponenty w znacznie obniżonych cenach. Tegoroczna akcja rabatowa obejmuje inwertery Solis i panele fotowoltaiczne Luxor Solar – daje więc możliwość zaopatrzenia się w najwyższej jakości produkty generując znaczne oszczędności. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z wyprzedaży w AS Energy.

Wyłącznie oferta premium
AS Energy słynie z dystrybucji wyłącznie najlepszych komponentów fotowoltaicznych. Coroczna akcja wyprzedażowa jest okazją do tego, by nabyć produkty marek premium w znacznie obniżonych cenach. Tegoroczna wyprzedaż obejmuje inwertery Solis oraz panele fotowoltaiczne Luxor Solar. Dlaczego warto wybrać właśnie komponenty właśnie tych producentów?

Solis – serce instalacji PV
Inwertery Solis są znane przede wszystkim z zastosowania w nich innowacyjnej technologii łańcuchowej, która przekłada się na znacznie wyższą niezawodność działania falowników. To nie wszystko – inwerter Solis, cenionej marki Ginlong Technologies, wykazują podwyższoną odporność na warunki atmosferyczne, a także oferują bardzo wygodny i szybki montaż. Z ich wyboru są jednak zadowoleni nie tylko instalatorzy – falowniki Solis to łatwy w obsłudze interfejs, który dodatkowo daje także możliwość bardzo precyzyjnego monitorowania wyników oraz optymalizacji parametrów. Inwertery Solis utożsamiane są również z wyjątkową niezawodnością, która przekłada się na 10-15 lat bezawaryjnego działania. Oznacza to, że ich zakup będzie znacznie bardziej opłacalny niż w przypadku konkurencyjnych rozwiązań. Dodatkowo, falowniki zapewniają bardzo wysoką wydajność działania, która przekłada się na lepsze uzyski z instalacji PV.

Luxor – technologia i design
W ramach wyprzedaży w AS Energy nabyć można panele fotowoltaiczne firmy Luxor Solar – modele Full Black 400 i 455. W porównaniu do innych, dostępnych na rynku modułów, wyróżniają się one niezawodnością, z której słynie ceniony niemiecki producent. To także panele wykonane w systemie full black, czyli jednolicie czarne, które idealnie wpasowują się w czarną dachówkę, stając się praktycznie niewidoczne na poszyciu. Dzięki temu są częstym wyborem dla budynków mieszkalnych, zapewniając wyjątkową elegancję i znacznie bardziej estetyczny wymiar niż inne moduły PV. W ofercie wyprzedażowej znaleźć można również model o zwiększonej mocy aż 455 Wp, która zapewnia większą wydajność na mniejszej powierzchni – przekłada się na nią także zastosowana w modułach technologia monokrystaliczna. Panele posiadają więcej odbicia na powierzchni ogniw, co oznacza, że są bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. To nie wszystko – moduły PV od Luxor Solar zapewniają również mniejsze straty podczas częściowego zacienienia, można je więc montować w znacznie większej ilości lokalizacji niż inne, tego typu komponenty. Modele marki stanowią więc bardzo dobry wybór do obiektów o zwiększonym zapotrzebowaniu na prąd przez cały rok lub budynkach o niewielkich przestrzeniach do montażu modułów PV. Dodatkowo panele Luxor oferują niezawodną pracę w temperaturach granicznych od -40 stopni do nawet +85 stopni Celsjusza oraz aż 15 lat gwarancji na panel i 25 lat na wydajność liniową.

Dlaczego warto skorzystać z wyprzedaży w AS Energy?
Akcja rabatowa w AS Energy to okazja do tego, by nabyć wyjątkowej jakości komponenty PV znacznie taniej. To nie tylko możliwość zaoszczędzenia podczas bieżących realizacji, proponowania klientom bardziej konkurencyjnych warunków lub zapewnienia wyższej jakości produktów w cenach porównywalnych do komponentów o wątpliwych parametrach. To także możliwość zaopatrzenia się w produkty do kolejnych realizacji, oszczędzając w dłuższej perspektywie czasu.
Chcesz skorzystać z akcji wyprzedażowej AS Energy? Napisz do nas: doradca@asenergy.pl lub zadzwoń: +48 662 355 281 – chętnie przygotujemy dla Ciebie ofertę!