Branża OZE to niezwykle dynamicznie rozwijający się sektor rynku, na którym nieustannie pojawiają się nowości technologiczne i produktowe. Chcąc nadążyć za zmieniającymi się uwarunkowaniami tej branży, warto wziąć udział w wydarzeniach poświęconych tematyce odnawialnych źródeł energii. Które eventy wybrać? Na które szczególnie zwrócić uwagę? Zajrzyj do naszego przeglądu.

Wydarzenia z branży OZE – dlaczego warto?
Branża OZE jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków, na którym nieustannie pojawiają się nowe technologie, produkty i trendy. Udział w wydarzeniach poświęconych zagadnieniom odnawialnej energii pozwala na bycie na bieżąco, sprzyja nawiązywaniu kontaktów z partnerami i ekspertami rynku, a także umożliwia poszerzenie wiedzy na temat dostępnych możliwości technologicznych, regulacji prawnych czy aspektów ekonomicznych i społecznych związanych z OZE. Konferencje i targi dostarczają wartościowych informacji – w gąszczu organizowanych każdego roku eventów trudno jednak wyselekcjonować te najbardziej wartościowe. Sprawdź przegląd wydarzeń branży OZE od AS Energy i wybierz odpowiednie dla siebie.

ENEX
ENEX, czyli Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii w Kielcach, to jedno z ważniejszych spotkań branżowych. Od ponad 25 lat targi skupiają miłośników, a także najważniejszych producentów i dystrybutorów najnowszych rozwiązań w branży odnawialnych źródeł energii i energetyce. Dzięki temu możesz poznać najważniejsze kierunki rozwoju rynku, a także nawiązać wartościowe kontakty.
Kiedy? 7-8 luty
Gdzie? Kielce, ul. Zakładowa 1, Tereny Targowe TK

Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła 2024
Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła to wydarzenie towarzyszące Targom ENEX, które skupia producentów, wykonawców, ekspertów, inżynierów i pasjonatów branży pomp ciepła. Podczas spotkania można poszerzyć swoją wiedzę na temat ich grzewczego zastosowania, a także wymienić się doświadczeniami użytkowymi.
Kiedy? 7 luty
Gdzie? Kielce, ul. Zakładowa 1, Tereny Targowe TK

SilesiaBUD
Międzynarodowe Targi Budownictwa, Instalacji i OZE SilesiaBUD to jedno z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej, instalacyjnej oraz powiązanej z nieruchomościami, także w kontekście odnawialnych źródeł energii. Każda edycja eventu przyciąga setki producentów i dystrybutorów, dając uczestnikom możliwość zapoznania się z nowościami na rynku.
Kiedy? 17-18 luty
Gdzie? Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice

GREENPOWER 2024
Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER to okazja gromadząca polskich i międzynarodowych przedstawicieli wszystkich sektorów odnawialnych energii – słonecznej, wodnej, wiatrowej, biomasy, biopaliw, elektromobilności, techniki grzewczej oraz technologii energooszczędnych. Podczas wydarzenia, odwiedzając stoiska wystawiennicze, możesz poznać najnowsze rynkowe technologie, produkty i trendy, a także uczestniczyć w szkoleniach, debatach czy towarzyszących wydarzeniu konferencjach.
Kiedy? 23-25 kwiecień
Gdzie? Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań, Polska

EXPOBUD
Gliwickie Targi Odnawialnych Źródeł Energii i Targi Budownictwa EXPOBUD to dwudniowe wydarzenie skoncentrowane na nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie obliczach współczesnego budownictwa. Podczas targów poznasz rozwiązania z obszaru tworzenia inteligentnych budynków w zgodzie z naturą – w tym ekologicznych systemów grzewczych czy zastosowania zielonych technologii w budownictwie. Wydarzenie obejmuje ekspozycje wystawców z obszaru budownictwa, ale także panele dyskusyjne i pokazy.
Kiedy? 14-15 września
Gdzie? Arena Gliwice, ul. Akademicka 50, 44-100 Gliwice

Znasz inne warte uwagi wydarzenia z branży OZE, które powinniśmy ująć w naszym przeglądzie? Napisz do nas: kontakt@asenergy.pl.