23 listopada odbędzie się, ostatnia w tym roku, odsłona szkolenia z mikroinwerterów Enphase połączonego ze śniadaniem. To cykliczne wydarzenie, organizowane przez oficjalnego dystrybutora marki – AS Energy. Jego celem jest wsparcie instalatorów fotowoltaiki w poznawaniu nowatorskiej technologii mikroinwerterowej.

 

Szkolenie kierowane jest do instalatorów PV, którzy poszukują możliwości rozwoju w branży fotowoltaicznej i chcą poznać innowacyjne mikroinwertery, produkowane przez markę Enphase. Pierwsze dwie edycje wydarzenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, dlatego AS Energy zdecydowało się na zorganizowanie jego kolejnej odsłony.

 

  • Instalatorzy PV są ciekawi rozwiązań marki Enphase – doceniają ich funkcjonalność, zastosowane w nich, zaawansowane technologie, oraz możliwość podniesienia przy ich pomocy bezpieczeństwa finalnego systemu fotowoltaicznego. To przekłada się na duże zainteresowanie udziałem w dotychczasowych szkoleniach z zakresu mikroinwerterów Enphase. Wydarzenie to nie tylko pozwala instalatorom lepiej poznać markę, ale przede wszystkim: dostarcza praktycznej wiedzy na temat montażu mikroinwerterów – mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu i reklamy marki AS Energy.

 

Podczas szkolenia z zakresu mikroinwerterów uczestnicy, m.in.:

  • poznają różnice pomiędzy klasycznymi rozwiązaniami a innowacyjnymi produktami marki Enphase,
  • nauczą się obsługi mikroinwerterów,
  • dowiedzą się, jak bezproblemowo zamontować rozwiązania Enphase,
  • otrzymają praktyczne informacje na temat rozbudowy fotowoltaiki z zastosowaniem mikroinwerterów,
  • poznają argumenty sprzedażowe, które ułatwią im oferowanie klientom tego typu rozwiązań.

 

Szkolenie z mikroinwerterów Enphase, połączone ze śniadaniem, zaplanowane jest na 23. listopada, w godzinach 9:00-12:00, w siedzibie marki AS Energy – ul. Rymera 19, Rybnik-Niedobczyce, showroom I piętro.

 

Zapraszamy do zgłaszania chęci udziału w wydarzeniu pod adresem: d.demir@asenergy.pl