Panele fotowoltaiczne to inwestycja długofalowa – montując je dla klienta nie kupujemy więc dowolnych modeli, a kierujemy się selektywnym doborem produktów renomowanych marek oraz dopasowujemy instalacje do potrzeb użytkowych prosumenta i ograniczeń w ewentualnej zabudowie. Jedną z częściej wybieranych propozycji są produkty Luxor Solar. Dostępne w ofercie AS Energy reprezentują połączenie najwyższej jakości modułów fotowoltaicznych z… dodatkową mocą i estetyką.

 

Niemiecka precyzja i jakość

Marka Luxor Solar to renomowany producent, który od 2007 roku zajmuje się wytwarzaniem modułów fotowoltaicznych, uznawanych za modele premium. Przekonanie to wynika przede wszystkim z faktu, iż produkcja paneli fotowoltaicznych Luxor bazuje na wykorzystaniu najwyższych standardów, technologii oraz sprzętu. Biorą w niej udział inżynierowie z  renomowanych instytutów badawczych, co sprawia, że oferowane moduły przechodzą bardzo precyzyjną kontrolę jakości, a marka słynie z niezwykłej z niezawodności i ilości reklamacji nieprzekraczającej 0,003%.

Renoma poparta certyfikatami

Potwierdzeniem jakości oferowanych przez markę produktów są rozliczne certyfikaty – od TÜV Nord, TÜV Sud, VDE dla samej firmy, po te, gwarantujące trwałość paneli PV w kontekście różnorodnych czynników. Wśród nich znajdziemy z kolei certyfikaty dokumentujące oporność rozwiązań na amoniak, rezystancję PID, mgłę solną, a nawet… burze piaskowe. Dodatkowo, panele są: kompatybilne ze wszystkimi systemami montażowymi, pakowane w sposób bezpieczny i zapobiegający mikrouszkodzeniom, a ponadto trwałe w kontekście korozji. To dzięki temu modele Luxor są jednym z najczęstszych wyborów instalatorów PV i prosumentów w 70 krajach Europy i Azji.

Moc do zadań specjalnych

Luxor Solar słynie także z nieustannego odpowiadania na potrzeby użytkowników oraz podążania za trendami rynku fotowoltaiki. Wynikiem tego podejścia było opracowanie nie tylko modeli all black, które na czarnej dachowce estetycznie stapiają się z dachem, ale także paneli o… zwiększonej mocy 455Wp. To idealny wybór dla prosumentów, którzy oczekują większej wydajności na tej samej lub mniejszej powierzchni. Panele Luxor Solar LX-455M/166-144+, zostały wykonane w technologii monokrystalicznej, a poziom ich wydajności wynosi 21,23 proc. (STC) i 20,68 proc. przy 200 W/m kw. Równocześnie produkt oferuje maksymalny zakresu działania w temperaturach granicznych od -40 stopni do nawet +85 st. C. Producent, pewny jakości swoich rozwiązań, oferuje także 15 lat gwarancji na sam panel fotowoltaiczny oraz 25 lat gwarancji wydajności liniowej.

Z myślą o użytkownikach

Panele fotowoltaiczne o zwiększonej mocy produkcji Luxor Solar to także znacznie mniejsze straty podczas częściowego zacienienia, a co za tym idzie większa wydajność przy różnorodnej pogodzie. Posiadają one więcej odbicia na powierzchni ogniw, co sprawia, że są naprawdę niezawodnym, wydajnym, a przy tym ekonomicznym wyborem. Równocześnie to wygodny i szybki montaż – moduły Luxor są rozwiązaniem kompatybilnym ze wszystkimi, dostępnymi na rynku systemami montażowymi. Pewność jakości oferty marki przekłada się z kolei na finalny poziom zadowolenia prosumenta z samego systemu fotowoltaicznego.

  • Panele fotowoltaiczne o zwiększonej mocy marki Luxor to świadomy wybór wielu instalatorów, hurtowników i docelowych prosumentów. Doceniają oni nie tylko jakość i niezawodność wszystkich propozycji brandu Luxor Solar, ale także innowacyjne podejście w zaspokajaniu oczekiwań konsumentów. Takie rozwiązania, jak panele o mocy 455Wp to technologiczny krok naprzód, ale także ukierunkowanie rynku fotowoltaiki na jego odbiorców – mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu i reklamy marki AS Energy.

455Wp – dla kogo?

Moduły monokrystaliczne LX-455M/166-144+ to wybór idealny dla obiektów, które potrzebują fotowoltaiki o zwiększonej wydajności. Sprawdzą się w nieruchomościach o wysokim, całorocznym zapotrzebowaniu na energię elektryczną – np. firmach czy gospodarstwach rolnych. To także idealna inwestycja wtedy, kiedy mamy ograniczone możliwości montażowe – tj. powierzchnia dachu lub przeznaczonego pod fotowoltaikę obszaru jest niewielka albo z innych przyczyn nie możemy zamontować większej ilości modułów, a zależy nam na ich wydajności.