Panele fotowoltaiczne dobieramy z myślą o ich wydajności i niezawodności przez długie lata. Chcąc zakupić odpowiedni model warto jednak brać pod uwagę nie tylko jego parametry, ale także kierować się renomą producenta, która stanowi gwarant jakości komponentu. Idealnym tego przykładem są panele fotowoltaiczne marki JinkoSolar.

JinkoSolar – wiodący producent PV

JinkoSolar jest jednym z największych na świecie producentów modułów fotowoiczanych, czego dowodzą renomowane zestawienia, jak chociażby ranking Bloomberg Tier 1. Marka nie tylko stanowi kluczowego gracza w branży OZE, ale także oferuje niezwykle innowacyjne, pod względem technologicznym rozwiązania, wśród których prym wiodą panele fotowoltaiczne monokrystaliczne. Jednym z ważniejszych osiągnięć JinkoSolar jest opracowanie pionowo zintegrowanego łańcucha wartości produktów słonecznych, którego zintegrowana moc roczna wynosi 17,5 GW dla płytek monokrystalicznych, 10,6 GW dla ogniw słonecznych i 16 GW dla modułów słonecznych. Firma kieruje swoje produkty do docelowych prosumentów, ale także klientów komercyjnych i podmiotów z sektora publicznego. Marka JinkoSolar dystrybuuje moduły fotowoltaiczne na całym świecie – m.in. w Chinach, USA, Japonii, Indiach, Brazylii czy krajach Unii Europejskiej. Każdego roku na światowe rynki wprowadza około 19 GW ogniw i 36 GW modułów fotowoltaicznych.

JinkoSolar – znak jakości

Za renomą marki Jinko Solar stoi dziewięć baz produkcyjnych na całym świecie, ponad 15 tysięcy wyspecjalizowanych pracowników oraz 22 filie zagraniczne – w tym te, zlokalizowane w Polsce. O jakości oferowanych komponentów świadczą jednak przede wszystkim, nieustannie prowadzone, badania nad ich skutecznością, a także wdrażanie ich wyników w życie. Pozwala to marce dostarczać konkurencyjną ofertę produktów o niezwykłej wydajności w zakresie mocy. Przykładem, jednego z najbardziej innowacyjnych pod kątem technologicznym rozwiązań, które znajdziemy w ofercie JinkoSolar są panele fotowoltaiczne monokrystaliczne Jinko 470 W, będące połączeniem jakości, niezawodności i najnowszych technologii.

Panele fotowoltaiczne JinkoSolar – wybór dla wymagających

Panele fotowoltaiczne monokrystaliczne Jinko 470 W, spośród innych, dostępnych na rynku rozwiązań, wyróżniają się chociażby zastosowaniem w nich technologii Tiling Ribbon oraz ogniw Half Cell. Przekłada się to na wyeliminowanie przerw pomiędzy ogniwami znajdującymi się w modułach, co z kolei w znaczący sposób podnosi ich sprawność.  Panele Jinko 470 W to jednak znacznie więcej – dzięki zastosowaniu w nich technologii 9 busbarów zbiorczych, zamiast klasycznych 5, odległość pomiędzy szynami oraz siatką elektrod jest mniejsza – to z kolei przekłada się na zwiększenie mocy modułów. Technologia ta, znana także pod nazwą 9BB, dzięki bazowaniu na okrągłej, zbiorczej szynie, eliminuje ryzyko mikropęknięć na panelach oraz powstawania na nich gorących punktów. Jinko 470 W to również technologia Circular Ribbon, która pomaga uniknąć zanieczyszczeń, pęknięć oraz uszkodzeń ramy paneli.  Model oferuje także wyższy uzysk w całym cyklu eksploatacyjnym – jak wskazuje producent panele odnotowują degradację w pierwszym roku na poziomie 2% oraz zaledwie 0,55% degradacji liniowej. Jinko 470 W są także odporne na wyjątkowo ekstremalne warunki pogodowe – oferują potwierdzoną odporność 2400 Pa na obciążenie wiatrem i 5400 Pa na obciążenie śniegiem. O niezawodności modeli producenta świadczą także atrakcyjne warunki gwarancji – 25 lat na moc i 12 lat na same komponenty.

JinkoSolar w ofercie AS Energy

W ofercie oficjalnego dystrybutora marki na Polskę – firmy AS Energy – znajdziesz panele fotowoltaiczne Jinko JKM470M-77RL3-V, będące przykładem zaawansowanych technologicznie rozwiązań producenta. Co istotne, komponenty JinkoSolar są dostępne dla instalatorów PV “od ręki” – zlokalizowane na magazynie w Rybniku dają możliwość otrzymania zamówienia zaraz po sfinalizowaniu transakcji i bez potrzeby czekania na to, aż transport z nim dotrze do Polski. Jesteś zainteresowany zakupem komponentów marki JinkoSolar? Masz pytania odnośnie oferty produktowej? Zapraszamy do kontaktu.