ikona panele fotowoltaiczne

Komponenty premiumPewność kompatybilnościOszczędność Zestawy fotowoltaiczne

Zestawy fotowoltaiczne – co to?

Zestawy fotowoltaiczne z oferty AS Energy to propozycja najwyższej jakości paneli PV i inwerterów od cenionych na rynku producentów. W ramach specjalnie skomponowanych zestawów PV możesz zakupić solidne komponenty fotowoltaiczne od marek takich, jak Solis, Jinko Solar, Sharp czy Luxor, w atrakcyjnych cenach.

Wybierając zestawy fotowoltaiczne od AS Energy nie tylko więc oszczędzasz. Masz także pewność, że wybrane produkty są ze sobą kompatybilne. Ograniczasz również konieczność samodzielnego dobierania paneli PV i optymalnych do nich inwerterów. Dodatkowo zestawy – panele PV plus inwerter PV – skonstruowane z komponentów od najbardziej renomowanych producentów gwarantują Ci niezawodność, wysokie uzyski z instalacji oraz są objęte wieloletnią gwarancją.

Zestawy fotowoltaiczne – szeroki wybór możliwości

Zestawy fotowoltaiczne dostępne w ofercie AS Energy to szeroki wybór komponentów PV od najlepszych producentów. Oferujemy precyzyjnie dobrane zestawienia urządzeń, które zastosować możesz w realizacjach zarówno dla indywidualnych klientów inwestujących w przydomową instalację PV, jak i firm planujących większe systemy fotowoltaiczne. Gotowe zestawy PV od AS Energy to: 

Możliwość montażu na gruncie lub poszyciu dachowym dzięki intuicyjnemu podziałowi na zestawy fotowoltaiczne dachowe i zestawy fotowoltaiczne na grunt. Wybieraj najlepsze komponenty od wiodących marek i wykorzystuj je do każdego projektu.

Możliwość doboru komponentów o różnych mocach. Dzięki szerokiemu wyborowi urządzeń o wielu zakresach mocy możesz zastosować komplety PV od AS Energy zarówno w realizacjach dużych, jak i niewielkich, przydomowych projektów.

Możliwość wyboru różnorodnych urządzeń, wpływających na sposób funkcjonowania instalacji PV. Zestawy fotowoltaiczne to możliwość wyboru chociażby spośród inwerterów, mikroinwerterów, a także zestawień z magazynami energii.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MAGAZYN ENEGII?

Zestawy fotowoltaiczne od AS Energy to możliwość zaoszczędzenia, kupując wysokiej jakości urządzenia PV w kompletach. Przede wszystkim jednak to dostęp do wyselekcjonowanych komponentów premium od najlepszych na rynku fotowoltaicznym producentów. Wybierając je oszczędzasz także czas, który musiałbyś poświęcić na dobór poszczególnych urządzeń oraz analizę tego, czy będą ze sobą kompatybilne.

ATRAKCYJNE
CENY

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

PEWNOŚĆ KOMPATYBILNOŚCI

KOMPONENTY PREMIUM

WYDAJNOŚĆ I ŻYWOTNOŚĆ

ZALETY ZESTAWÓW PV

Coraz częściej instalatorzy PV planując realizacje dla swoich klientów decydują się na wybór gotowych zestawów fotowoltaicznych od AS Energy. Dostrzegając ich wyraźne zalety, jak chociażby dostęp do najlepszych na rynku PV produktów w znacznie atrakcyjniejszych cenach czy realne wsparcie dystrybutora w doborze komponentów, omijają czasochłonny proces zakupu poszczególnych elementów instalacji. Dlaczego zestawy fotowoltaiczne od AS Energy to wybór dobry dla Twoich realizacji? 

Zestawy fotowoltaiczne – jakość premium

Zestawy PV to komplety złożone z komponentów fotowoltaicznych, które niezależnie dostępne są w ofercie AS Energy. Stanowią je więc wyłącznie najwyższej jakości produkty, które pochodzą od producentów premium rynku PV. Decydując się na realizację projektu z zastosowaniem gotowych zestawów dystrybutora możesz mieć więc pewność wyboru urządzeń produkowanych według najlepszych standardów – objętych wieloletnią gwarancją i zapewniających wyjątkową żywotność. 

Konstrukcje K2

Zestawy PV od AS Energy – z myślą o wygodzie instalatora

Wybierając gotowe zestawy fotowoltaiczne zyskujesz także wyjątkowy komfort oraz skracasz znacząco czas realizacji projektu. Nie musisz poświęcać czasu na dobór poszczególnych urządzeń do instalacji, a także masz pewność ich prawidłowej współpracy i pełnej kompatybilności. Możesz więc wyeliminować ryzyko popełnienia błędu, a także w pełni skupić się na działalności operacyjnej oraz realizacji kolejnych projektów dla swoich klientów.

CZYM SIĘ KIEROWAĆ PRZY WYBORZE ZESTAWÓW PV?

Zestawy fotowoltaiczne to inwestycja na długie lata. Chcąc zakupić najwyższej jakości komponenty zwróć uwagę na kilka czynników wpływających zarówno na prawidłowe działanie finalnej instalacji, jak i  dopasowanie urządzeń, wchodzących w skład kompletu, do potrzeb prosumenta:

Markę producenta – wybierając zestawy od AS Energy inwestujesz w produkty jakości premium od najlepszych marek na rynku.

Gwarancję i serwis – to niezwykle ważne, by produkty wchodzące w skład zestawu PV były objęte wieloletnią gwarancją i zapewniały wsparcie serwisowe w Polsce.

Konstrukcje fotowoltaiczne K2 Systems

Odpowiednią moc zestawu – w ofercie AS Energy zakupisz zestawy PV o różnorodnej mocy – dzięki temu wykorzystasz je do małych i dużych projektów.

Miejsce montażu – wybierz spośród szerokiej gamy komponentów przeznaczonych do montażu na gruncie lub na dachu.

 

Dodatkowe funkcjonalności – wybrzeża spośród innowacyjnych urządzeń zapewniających dodatkowe korzyści np. zwiększających poziom bezpieczeńtwa instalacji mikroinwertery.