Pompy ciepła Kaisai

Kaisai to marka własna grupy Klima-Therm, która od ponad 20 lat działa w branży HVACR, dostarczając zaawansowane rozwiązania klimatyzacyjne, wentylacyjne, chłodnicze i grzewcze. Poprzez wieloletnie inwestycje w technologię, urządzenia Kaisai uznawane są za jedne z najbardziej innowacyjnych produktów klimatyzacyjnych w obiektach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Spełniają przy tym wymagania rynku i oczekiwania konsumentów w zakresie ekologii, bezpieczeństwa, oszczędności energii, cichej pracy, komfortu użytkowania i gwarancji.

Pompa ciepła – zastosowanie

DOMY

BUDYNKI MIESZKALNE

BIURA

BUDYNKI UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

NASZA OFERTA

Pompa ciepla Kaisai Eco-Home-Arctic-1040x1050-6kW-
ZAPYTAJ O PRODUKT

POMPY CIEPŁA SPLIT R32 ARCTIC (KHA + KMK)

Pompy ciepła KAISAI Arctic to nowa seria produktów, która wyróżnia się pracą w bardzo szerokim zakresie temperatury zewnętrznej. Użytkownicy pompy ciepła KAISAI Arctic doceniają jej zdecydowanie cichszą, niż w przypadku innych modeli, konstrukcję jednostki zewnętrznej. To pompa ciepła typu powietrze-woda, która pobiera energię z powietrza, przerabiając ją na potrzeby ogrzewania lub chłodzenia budynku oraz ogrzewania wody użytkowej. Model KAISAI Artctic pozwala nie tylko na podłączenie do 16 jednostek przez protokół MODBUS, ale także daje możliwość połączenia maksymalnie 6 jednostek w systemie kaskadowym.

Pompa ciepła typu powietrze woda KAISAI Arctic posiada gniazdo USB, dzięki czemu możliwe jest regularne aktualizowanie oprogramowania sprzętu oraz zapisywanie najkorzystniejszych dla użytkownika ustawień, z kolei za pośrednictwem aplikacji ComfortHome (dostępnej na tablet i telefon) możliwe jest zdalne sterowanie temperaturą zasilania oraz wody użytkowej. Przy jej pomocy użytkownik może także przełączać strefy oraz kontrolować poziom zużytej energii elektrycznej. Pompa ciepła Eco Home – Split (KHA+KMK) idealnie nada się dla posiadaczy domów, ale także sklepów, biur i lokali usługowych.

Montaż pomp ciepła tego rodzaju jest elastyczny, a sama konstrukcja daje dostęp do wszystkich komponentów hydraulicznych. Równocześnie jednak chłodnicze połączenie między jednostką zewnętrzną a wewnętrzną jest odporne na zamarzanie, nawet podczas długotrwałego braku zasilania. Dodatkowy ładunek czynnika chłodniczego jest wymagany tylko wtedy, gdy długość przewodów czynnika chłodniczego wynosi więcej niż 15 m.

Pompa ciepla Kaisai KMK pompy ciepla wewnetrzna
ZAPYTAJ O PRODUKT

POMPY CIEPŁA SPLIT R32 (KHA + KMK)

Pompa ciepła Eco Home – Split charakteryzuje się bardzo kompaktową konstrukcją oraz niezależną jednostką wewnętrzną. Montaż pomp ciepła typu Split jest kompaktowy i intuicyjny, dzięki czemu ten model pompy ciepła staje się interesującą alternatywą dla osób posiadających dom, właścicieli sklepów, lokali usługowych, gastronomii czy budynków użyteczności publicznej.

Pompa ciepła typu Split dzięki swojej konstrukcji umożliwia łatwy wgląd i dostęp do wszystkich elementów hydraulicznych. Jest także odporna na niskie temperatury – połączenie chłodnicze między wewnętrzną i zewnętrzną jednostką jest mrozoodporne, nawet wtedy, kiedy pompa ciepła przez długi czas nie ma zasilania. Stosowanie dodatkowego ładunku jest wymagane tylko wtedy, gdy gdy długość przewodów czynnika chłodniczego przekracza 15 m.

Pompa ciepla Kaisai Eco-Home-Arctic-1040x1050-6kW-
ZAPYTAJ O PRODUKT

POMPY CIEPŁA MONOBLOK R32 (KHC)

Pompa ciepła Monoblok to pompa typu powietrze woda, która pobiera i przerabia energię zawartą w powietrzu, wytwarzając z niej energię niezbędną do ogrzewania lub wychładzania budynków. Tego rodzaju pompa powietrze-woda wykorzystywana jest także do ogrzewania wody użytkowej. Jej popularność bazuje na tym, że jest niezawodnym, ekologicznym, a równocześnie tanim źródłem ogrzewania.

Pompy ciepła KAISAI KHC nie wymagają dodatkowych przewodów, ponieważ instalacja czynnika chłodniczego zachodzi w nich w całości w obrębie jednostki zewnętrznej, równocześnie jednak ich dwudrzwiowa konstrukcja pozwala na łatwy dostęp do elementów konstrukcyjnych wewnętrznych. Pompy ciepła KAISAI KHC posiadają także intuicyjny interfejs użytkownika, który w łatwy sposób pozwala na zmianę parametrów pompy oraz wgląd w nie w czasie rzeczywistym. Pompa wyposażona jest w przewód komunikacyjny o długości do 50 m, dzięki czemu jej montaż zachodzi swobodnie.

Pompy powietrze-woda pracują na szerokich zakresach temperatur – osiągają wysokie parametry ogrzewania przestrzeni i wody przy równoczesnej skutecznej pracy w niskich temperaturach zewnętrznych. KASAI KHC nie emitują szkodliwych substancji, są bezobsługowe i bezpieczne, dlatego świetnie sprawdzą się w nowych oraz modernizowanych domach. Znajdują zastosowanie w budownictwie prywatnym jak i komercyjnym – gdzie równie dobrze sprawdzają się jako pompy ciepła dla firm.

Pompy ciepla zestawy
akcesoria do pomp ciepla

Kontakt