Oferta AS Energy, dystrybutora wiodących marek fotowoltaicznych, nieustannie rozrasta się o nowe propozycje produktów optymalizujących pracę instalatorów i pozwalających im dostarczać coraz lepsze instalacje PV finalnym odbiorcom. Przykładem tego rodzaju rozwiązań jest nowa kategoria komponentów, która dołączyła do oferty AS Energy – gotowe zestawy fotowoltaiczne. Dlaczego warto wybrać zebrane w niej produkty i co można zyskać? Wyjaśniamy.

 

Gotowe zestawy PV od AS Energy

 

Gotowe zestawy fotowoltaiczne to komponenty PV od znanych i cenionych marek, których produkty niezależne również można znaleźć w ofercie AS Energy. Z zastosowaniem specjalnie skomponowanych kompletów instalatorzy mogą zaoferować prosumentom najwyższej jakości instalacje fotowoltaiczne – zarówno gruntowe, jak i dachowe. Dokładnie w taki sposób podzielone zostały bowiem zestawy – na te, przeznaczone do budowy instalacji mocowanych na poszyciu dachowym, jak i montowanych na gruncie. W ramach poszczególnych zestawów PV od AS Energy znaleźć można chociażby panele fotowoltaiczne, dopasowane do nich inwertery oraz konstrukcje – w przypadku kompletów dedykowanych montażowi na gruncie; a także panele PV, inwertery oraz magazyny energii w zestawach przeznaczonych do mocowania na poszyciu dachowym. Co istotne, w ofercie marki znajdziesz zestawienia o różnej mocy – 4 kW, 6 kW, 8 kW i 10 kW, co pozwala na wykorzystanie ich w inwestycjach o każdej skali. Równocześnie to bardzo szeroki wybór produktów cenionych marek oraz różnych kategorii komponentów – np. inwerterów lub mikroinwerterów, co pozwala na dobór zestawu odpowiedniego dla realizowanego projektu.

 

Dlaczego warto wybrać gotowe zestawy PV od AS Energy?

 

Możliwość zakupu gotowych kompletów komponentów fotowoltaicznych to z punktu widzenia instalatorów PV ogromna wygoda. Wybór tego rodzaju zestawów nie tylko pozwala na zakup produktów od, najlepszych na rynku fotowoltaicznym, marek w znacznie bardziej konkurencyjnych cenach, ale także gwarantuje ich kompatybilność. Wszystko to przekłada się na wyeliminowanie konieczności dobierania przez instalatora paneli PV oraz odpowiednich do nich: inwertera, konstrukcji montażowych czy magazynów energii. Wystarczy zakupić wybrany zestaw PV od AS Energy, który jest gwarancją poprawności działania poszczególnych elementów. Pozwala to na znaczną optymalizację pracy instalatora i ograniczenie czasu poświęconego na realizację danego projektu.  Decydując się na gotowy zestaw zyskujesz także wyższy poziom bezpieczeństwa, wydajności i lepsze uzyski, co wynika wprost z wyboru produktów o standardzie premium, oferowanych w ramach kompletów od AS Energy. Pamiętaj także o tym, że każdy komponent objęty jest długą gwarancją i wsparciem serwisowym, co przekłada się również na podniesienie poczucia bezpieczeństwa prosumenta w kontekście inwestycji w fotowoltaikę.

 

Projekt instalacji gratis!

 

Wybór gotowych zestawów PV od AS Energy oznacza także pełne wsparcie konsultantów marki, na każdym etapie realizacji projektu. Eksperci firmy nie tylko pomogą Ci w doborze optymalnego dla Twojej inwestycji kompletu, ale także odpowiedzą na pytania techniczne i… dostarczą gotowy projekt planowanej do wdrożenia instalacji! Wystarczy, że wybierzesz zestaw fotowoltaiczny, który zawiera konstrukcje fotowoltaiczne marki K2, by otrzymać kompletnie zaprojektowany system PV w programie K2 Base. Jeśli z kolei zdecydujesz się na zestaw, w skład którego wchodzi inwerter Solis, otrzymasz projekt instalacji fotowoltaicznej wykonany w programie PV SOL. Wszystko to przełoży się na ograniczenie Twojego zaangażowania w procesy projektowe i formalne do minimum, znacząco skracając czas realizacji. Dzięki temu możesz zająć się pracami stricte instalacyjnymi i obsłużyć większą ilość projektów w krótszym czasie.

 

Jesteś zainteresowany gotowymi zestawami fotowoltaicznymi od AS Energy? Chcesz znaleźć odpowiedni dla swojej realizacji lub masz pytania tyczące się konkretnych produktów zebranych w ich ramach? Skontaktuj się z nami:  doradca@asenergy.pl lub zadzwoń: +48 662 355 281