Kaisai Klimatyzatory

Klimatyzatory 

Oficjalny dystrybutor Kaisai

Klimatyzatory marki KAISAI są nie tylko wydajne i bezpieczne, ale posiadają również właściwości ekologiczne. Zastosowanie inwerterowej technologii skutkuje zmniejszeniem zużycia energii elektrycznej, a tym samym obniżeniem rachunków za prąd. Urządzenia działają w sposób cichy, szybko pozwalają osiągnąć wybraną temperaturę powietrza i mogą pracować w trybie 24-godzinnym.

ZOBACZ OFERTĘ

Klimatyzatory – zastosowanie

DOMY

BUDYNKI MIESZKALNE

BIURA

BUDYNKI UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

RESTAURACJE

Klimatyzatory – nowoczesne rozwiązanie dla każdego

Specjalne filtry oczyszczają i uzdatniają nawiewane powietrze – eliminują w ten sposób bakterie i grzyby, zapobiegając wywoływanym przez nie chorobom. Utrzymują odpowiednie parametry również w sytuacji, gdy na zewnątrz dostrzegalne jest silnie zanieczyszczenie smogiem.

Dzięki funkcji grzania, klimatyzatory mogą stanowić dodatkowe źródło ciepła w okresach chłodniejszych i tym samym służyć użytkownikom przez cały rok. Zostały przystosowane do pracy w szerokim zakresie temperatur zewnętrznych: od -15°C do 50°C w trybie chłodzenia i od -25°C do 30°C w trybie ogrzewania. Urządzenia typu split pozwalają na instalację jednostek zewnętrznej i wewnętrznej w dużej odległości od siebie (do 65 m długości całkowitej i do 30 m długości w pionie), co zwiększa możliwości montażowe.

W klimatyzatorach zastosowano czynnik chłodniczy R32, który jest ekologiczny (nie niszczy warstwy ozonowej i nadaje się do recyklingu), ekonomiczny (posiada wysoką sprawność energetyczną) oraz bezpieczny (cechuje go niska toksyczność i słaba zapalność). Klimatyzatory przenośne posiadają natomiast czynnik chłodniczy R290 (propan), który wyróżnia się niewielkim oddziaływaniem na środowisko przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrych właściwości termodynamicznych.

Klimatyzacja – wygoda i dbałość o zdrowie

W budynkach spędzamy średnio 90% doby, dlatego tak ważne jest, by w ich wnętrzach panowały komfortowe warunki. Zapewnia je przede wszystkim optymalna temperatura i wysoka jakość powietrza, o które zadbamy za pomocą odpowiednio dobranej klimatyzacji. Powszechnie stosowana w obiektach komercyjnych (bankach, biurach, sklepach czy urzędach), coraz częściej spotykana jest też w przestrzeniach mieszkalnych – niewątpliwie wpływają na to malejące koszty zakupu urządzeń i ich eksploatacji.

Nowoczesne klimatyzatory pozwalają nie tylko obniżać temperaturę, ale również ogrzewać pomieszczenie w chłodne dni. Wyposażone w filtry powietrza utrzymują zdrowy klimat we wnętrzu, pozytywnie wpływając na samopoczucie użytkowników.