Klimatyzatory Kaisai

Klimatyzatory marki KAISAI są nie tylko wydajne i bezpieczne, ale posiadają również właściwości ekologiczne. Zastosowanie inwerterowej technologii skutkuje zmniejszeniem zużycia energii elektrycznej, a tym samym obniżeniem rachunków za prąd. Urządzenia działają w sposób cichy, szybko pozwalają osiągnąć wybraną temperaturę powietrza i mogą pracować w trybie 24-godzinnym.

W AS Energy proponujemy szeroki asortyment klimatyzatorów KAISAI, które sprawdzają się zarówno w obiektach użyteczności publicznej, jak i budynkach mieszkalnych.

Dlaczego warto wybrać klimatyzator KASAI?

  • komfort termiczny o każdej porze roku
  • oczyszczanie i jonizacja powietrza
  • cicha i bezpieczna praca
  • zapobieganie rozwojowi bakterii i grzybów
  • szybkie schładzanie lub ogrzewanie pomieszczenia
  • energooszczędność i ekologia
  • optymalne wymiary i elegancki design
  • nowoczesna technologia z szeregiem funkcji
  • szeroki zakres zastosowań

Klimatyzatory – zastosowanie

DOMY

BUDYNKI MIESZKALNE

BIURA

BUDYNKI UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

RESTAURACJE

NASZA OFERTA
ZAPYTAJ O PRODUKT

Klimatyzatory ścienne

Dzięki kompaktowej budowie są uniwersalnym rozwiązaniem do domu i biura. Prezentują się elegancko, gwarantują wysoką wygodę użytkowania i są łatwe w montażu. Standardowe wyposażenie obejmuje funkcję Wi-Fi umożliwiającą sterowanie z urządzeń mobilnych. Są dostępne w kilku modelach, zróżnicowanych pod względem rozmiaru i dodatkowych właściwości: Fly, One, Pro+ oraz Care.

ZAPYTAJ O PRODUKT

Systemy Multi Split

Rekomendowane dla obiektów wymagających klimatyzacji w wielu pomieszczeniach. Do pojedynczej jednostki zewnętrznej (agregatu) można zamontować od 2 do 5 jednostek ściennych Fly, kasetonowych Kompakt oraz kanałowych. Każda z jednostek wewnętrznych działa indywidualnie, ma możliwość samodzielnej regulacji temperatury oraz dostosowania mocy do potrzeb użytkowników. Klimatyzatory Multi Split idealnie sprawdzą się w mieszkaniach, sklepach, małych hotelach, motelach, biurach oraz magazynach.

ZAPYTAJ O PRODUKT

Klimatyzatory przenośne

Powstały z myślą o miejscach, w których nie ma możliwości montażu klimatyzatora typu split lub występuje potrzeba zmian jego umiejscowienia. Klimatyzatory KPPH posiadają funkcje chłodzenia, osuszania i odparowywania skroplin. Warto stosować je w pomieszczeniach o niedużych obciążeniach cieplnych, o powierzchni do 20 m2. Model KPPD posiada dodatkową funkcję grzania i może być zastosowany również w większych pomieszczeniach – o powierzchni do 30 m2.

ZAPYTAJ O PRODUKT

Klimatyzatory komercyjne

Pod kątem wydajności i funkcji zostały przystosowane do montażu w różnego typu obiektach komercyjnych, takich jak sklepy, biura czy hotele. W zależności od powierzchni i przeznaczenia budynku oraz możliwości instalacji proponujemy: klimatyzatory podłogowe (ich przeznaczeniem są pomieszczenia o powierzchni do 140 m2), przypodłogowo-podstropowe (doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach bez sufitu podwieszanego), kasetonowe (wersja Kompakt jest idealna dla dużych powierzchni, natomiast Super Slim odnajdzie się w pomieszczeniach z sufitem podwieszanym), kanałowe (stosowane w obiektach o dużej powierzchni) oraz agregaty skraplające (wyposażone są w moduł sterujący umożliwiający podłączenie uniwersalnej jednostki zewnętrznej do wymiennika freonowego w centrali wentylacyjnej).

Kontakt